Uverejnené

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood.

Burger King ponúka bezplatné kryptomeny pri nákupe jedla

Reťazec rýchleho občerstvenia Burger King sa spojil s Robinhood, aby svojim zákazníkom rozdal kryptomenu zadarmo čo je presvedčením , že chuť na digitálne aktíva rastie.

Od 1. novembra do 21. novembra budú zákazníci Burger King v Spojených štátoch, ktorí minú 5 dolárov alebo viac, bezplatne poskytnuté kryptomeny, predovšetkým vo forme dogecoinov (DOGE), oznámila spoločnosť v pondelok. Niekoľko šťastných zákazníkov bude mať možnosť vyhrať celý bitcoin (BTC) alebo ethereum (ETH). Aby používatelia získali odmenu, musia sa zaregistrovať v službe Robinhood Crypto.

Aby používatelia dostali odmenu, musia uskutočniť nákup v aplikácii BK, na webovej stránke alebo v obchode pomocou kódu na zúčastnených miestach.

Kryptomeny sa budú žrebovať z celkového výherného fondu 2 milióny DOGE, 20 BTC a 200 ETH. Zákazníci si môžu uplatniť iba jednu výhru za deň.

Aktíva, ako napríklad Dogecoin, boli tiež nápomocné pri vstupe nových používateľov na trh s kryptomenami. Memecoin zažil v prvých piatich mesiacoch roka parabolický nárast a v tomto procese vytvoril tisíce nových milionárov. Memecoinový humbuk sa odvtedy presunul na Shiba Inu (SHIB), ktorý nedávno dosiahol nové historické maximum a pripojil sa k elitnej spoločnosti ako 10 najlepších mincí.

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood …
Čítať Viac

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: