Uverejnené

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood.

Burger King ponúka bezplatné kryptomeny pri nákupe jedla

Reťazec rýchleho občerstvenia Burger King sa spojil s Robinhood, aby svojim zákazníkom rozdal kryptomenu zadarmo čo je presvedčením , že chuť na digitálne aktíva rastie.

Od 1. novembra do 21. novembra budú zákazníci Burger King v Spojených štátoch, ktorí minú 5 dolárov alebo viac, bezplatne poskytnuté kryptomeny, predovšetkým vo forme dogecoinov (DOGE), oznámila spoločnosť v pondelok. Niekoľko šťastných zákazníkov bude mať možnosť vyhrať celý bitcoin (BTC) alebo ethereum (ETH). Aby používatelia získali odmenu, musia sa zaregistrovať v službe Robinhood Crypto.

Aby používatelia dostali odmenu, musia uskutočniť nákup v aplikácii BK, na webovej stránke alebo v obchode pomocou kódu na zúčastnených miestach.

Kryptomeny sa budú žrebovať z celkového výherného fondu 2 milióny DOGE, 20 BTC a 200 ETH. Zákazníci si môžu uplatniť iba jednu výhru za deň.

Aktíva, ako napríklad Dogecoin, boli tiež nápomocné pri vstupe nových používateľov na trh s kryptomenami. Memecoin zažil v prvých piatich mesiacoch roka parabolický nárast a v tomto procese vytvoril tisíce nových milionárov. Memecoinový humbuk sa odvtedy presunul na Shiba Inu (SHIB), ktorý nedávno dosiahol nové historické maximum a pripojil sa k elitnej spoločnosti ako 10 najlepších mincí.

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

Nedávne hackerské útoky FTX dokazujú, že bolo správne “zabezpečiť” svoje aktíva

. Bahamská komisia pre cenné papiere uviedla, že pokračujúce pokusy o hackerské útoky na FTX dokazujú, že urobila správne rozhodnutie “zabezpečiť” digitálne aktíva FTX …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Harvardský výskum ukázal, že centrálne banky môžu používať Bitcoin na boj proti sankciám

. Matthew Ferranti, doktorand na Harvarde, poukázal na to, že Bitcoin je pre centrálne banky optimálnym alternatívnym zabezpečovacím aktívom. Výskumná práca …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Prečo je bol včera trh s kryptomenami v mínuse?

. Nákaza spojená s FTX sa naďalej šíri a strháva so sebou väčšinu krypto trhu. Čo bude potrebné na zvrátenie …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: