Uverejnené

Čínsky elktronický obchod Alibaba zakáže predaj krypto minerov

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Alibaba zakáže predaj krypto minerov uprostred čínskych zásahov.

Všetkým predajcom, ktorí na platformách Alibaba uvedú po 15. októbri zoznam kryptomiem alebo relevantných produktov, budú hroziť značné pokuty.

Čínsky gigant elektronického obchodu Alibaba je ďalšou spoločnosťou, ktorá ukončila svoje služby súvisiace s kryptomenami v reakcii na prebiehajúce represie voči kryptomenám v Číne.

Alibaba v pondelok oficiálne oznámila, že jej platforma 8. októbra zakáže predaj minerov na kryptomeny.

Nové obmedzenia zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na hardvér a softvér súvisiace s ťažbou kryptomien, ako aj príslušné návody, príručky a stratégie, uvádza sa v oznámení.

Firma poznamenala, že najnovšie zmeny politík sú reakciou na problémy s dodržiavaním súpisu produktov a manipulácie s transakciami.

K kroku Alibaba došlo krátko potom, čo čínska vláda oznámila súbor nových opatrení na boj proti prijatiu kryptomeny a v piatok v krajine vyhlásila všetky transakcie súvisiace s kryptomenami za nezákonné.

Zdroj: https://cointelegraph.com/Populárne články:

Ťažba bitcoinov v Nórsku má zelenú, keďže navrhovaný zákaz bol zamietnutý

Ť Návrh na zákaz ťažby bitcoinov v Nórsku bol v utorok v hlasovaní nórskeho parlamentu zamietnutý. V Nórsku teraz môžu …
Čítať Viac
/ / Ťažba

Najvyšší súd štátu New York zamietol petíciu proti spoločnosti ťažiacej kryptomeny

a Sudca rozhodol, že petícia nie je opodstatnená, keďže nenašiel dôkaz o poškodení životného prostredia. Sudca Najvyššieho súdu štátu New …
Čítať Viac

Ministerstvo financií spustí iniciatívu finančného vzdelávania v oblasti investovania do kryptomien

Podľa predstaviteľov ministerstva financií by bolo “užitočné” viac vzdelávania a informovanosti o investovaní do kryptoaktív. Ministerstvo financií Spojených štátov spúšťa …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Loading...

Produkty: