Uverejnené

Čínsky elktronický obchod Alibaba zakáže predaj krypto minerov

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Alibaba zakáže predaj krypto minerov uprostred čínskych zásahov.

Všetkým predajcom, ktorí na platformách Alibaba uvedú po 15. októbri zoznam kryptomiem alebo relevantných produktov, budú hroziť značné pokuty.

Čínsky gigant elektronického obchodu Alibaba je ďalšou spoločnosťou, ktorá ukončila svoje služby súvisiace s kryptomenami v reakcii na prebiehajúce represie voči kryptomenám v Číne.

Alibaba v pondelok oficiálne oznámila, že jej platforma 8. októbra zakáže predaj minerov na kryptomeny.

Nové obmedzenia zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na hardvér a softvér súvisiace s ťažbou kryptomien, ako aj príslušné návody, príručky a stratégie, uvádza sa v oznámení.

Firma poznamenala, že najnovšie zmeny politík sú reakciou na problémy s dodržiavaním súpisu produktov a manipulácie s transakciami.

K kroku Alibaba došlo krátko potom, čo čínska vláda oznámila súbor nových opatrení na boj proti prijatiu kryptomeny a v piatok v krajine vyhlásila všetky transakcie súvisiace s kryptomenami za nezákonné.

Zdroj: https://cointelegraph.com/Populárne články:

(no title)

. Projekt prepojí sieť SWIFT s takmer každým blockchainom, aby umožnil tradičným finančným subjektom prístup k digitálnym a tradičným aktívam …
Čítať Viac

Ripple čakajú najpriaznivejšie fundamenty za posledné roky, čo sa ale stane s cenou XRP?

Zvyšovanie sadzieb Federálnym rezervným systémom pravdepodobne pokazí najpriaznivejšie fundamenty XRP za posledné roky.Cena Ripple (XRP) sa 19. septembra potácala medzi …
Čítať Viac

Juhokórejské ministerstvo odporúča prijať zákony o metaverse

Juhokórejské ministerstvo pre vedu a informačné a komunikačné technológie (MSIT) odhalilo plány na odklon od zavádzania tradičných zákonov o videohrách …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: