Uverejnené

Tether a Bitfinex.

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Spoločnosti Tether a Bitfinex sa usilujú získať ďalších 30 dní na vyhotovenie kritických skúšobných dokumentov pre newyorského generálneho prokurátora.
Spoločnosť iFinex Inc – materská spoločnosť kryptoburzy Bitfinex a emitenta stablecoinu Tether (USDT) podala žiadosť na Najvyšší súd v New Yorku žiadosť o ďalšie posunutie tohto dátumu.

Proces výroby dokumentov mal byť dokončený do 15. januára – dátumu, ktorý sám o sebe predstavoval predĺženie pôvodného termínu 16. decembra 2020.

V podaní sa uviedlo, že okrem času potrebného na predloženie predmetných dokumentov si bude musieť OAG vyhradiť aj čas navyše na analýzu ich dôležitosti. Generálny prokurátor tvrdil, že spoločnosť Bitfinex sa pokúsila pokryť stratu finančných prostriedkov zákazníkov vo výške 850 miliónov dolárov tým, že  získala nelegálne pôžičky od spoločnosti Tether, s ktorou má spoločné výkonné vedenie. Obžalovaní tiež údajne prevádzkovali nelegálnu ponuku cenných papierov.

Vyšetrovanie NYAG predtým odhalilo, že viac ako 74% Tether stablecoinov bolo skutočne zálohovaných skutočnými hotovostnými rezervami. To zatiaľ nezastavilo viac ako 24 miliárd dolárov USDT, ktoré sa vydávajú doposiaľ, a stablecoin je stále zapojený do najväčšieho objemu spotového obchodovania v kryptomenách každý deň.
Vzhľadom na vnímaný vplyv spoločnosti Tether na zvyšovanie ceny bitcoinu (BTC) a rozsah jeho každodenného používania obchodníkmi s kryptomenami sa mnohí obávajú negatívneho výsledku v mene spoločnosti iFinex Inc, nech už je to akokoľvek oprávnené, môže spôsobiť zmätok na trhu s kryptomenami.

 

 

 

 

zdroj:www.cointelegraph.com

 

Populárne články:

Karty Visa a Mastercard zvyšujú poplatky.

Kryptomeny majú poplatky, ale aj platobné karty.Poskytovatelia kreditných kariet účtujú obchodníkom krátenie prijatých platieb, ktoré sa nazývajú výmenné poplatky. Mohli …
Čítať Viac
/ / Ostatné Články

Cena bitcoinu opätovne získava 50 000 dolárov.

Čas na premýšľanie je práve to, čo sa vyžaduje po maximálnych hodnotách okolo 60 000 dolárov, tvrdí Arkie Wood. Bitcoin …
Čítať Viac

Používatelia spoločnosti Kraken požadujú vrátenie peňazí.

Maržoví obchodníci v Krakene sú pobúrení po tom, čo bleskový krach spustil veľkoobchodné likvidácie, zatiaľ čo výmena bola pre používateľov …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: