Uverejnené

Cena ETH prekonala historické maximum!

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Cena ETH konečne prekonala historické maximum z roku 2018  1 428 dolárov.Ethereum (ETH), najväčší altcoin podľa trhového stropu, 19. januára konečne dosiahol nové historické maximá voči americkému doláru.
Zároveň otvorený záujem o bitcoinové futures dosiahol podľa Glassnode tiež nové rekordné maximum viac ako 4,5 miliardy dolárov.
Cena ETH je späť po 3 rokoch.

Dáta z Cointelegraph Markets a TradingView ukázali, že ETH / USD prekonali svoj doterajší rekord v priebehu utorkového obchodovania, keď na Bitstamp prešli na 1 428 dolárov.

Altcoin ťažil zo záujmu o obchodovanie s decentralizovaným financovaním (DeFi) vybudovaným okolo siete Ethereum v rámci širšieho oživenia altcoinov, ktoré sa začalo formovať začiatkom januára.Ak to podľa Fibonacciho bude pokračovať, mohli by sme zasiahnuť 1 600 dolárov,” zhrnul v utorok sledovateľov Twitteru analytik spoločnosti Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe.Van de Poppe predtým predpovedal, že úrovne Fibonacciho môžu v krátkodobom horizonte dosiahnuť ETH / USD až 2 600 dolárov.

Ako informoval Cointelegraph, sieť Ethereum v súčasnosti vyrovnáva o 28% viac transakcií denne ako bitcoin (BTC), naďalej ju však trápia vysoké poplatky v dôsledku zvýšeného používania.
zdroj:www.cointelegraph.com

 

Populárne články:

Karty Visa a Mastercard zvyšujú poplatky.

Kryptomeny majú poplatky, ale aj platobné karty.Poskytovatelia kreditných kariet účtujú obchodníkom krátenie prijatých platieb, ktoré sa nazývajú výmenné poplatky. Mohli …
Čítať Viac
/ / Ostatné Články

Cena bitcoinu opätovne získava 50 000 dolárov.

Čas na premýšľanie je práve to, čo sa vyžaduje po maximálnych hodnotách okolo 60 000 dolárov, tvrdí Arkie Wood. Bitcoin …
Čítať Viac

Používatelia spoločnosti Kraken požadujú vrátenie peňazí.

Maržoví obchodníci v Krakene sú pobúrení po tom, čo bleskový krach spustil veľkoobchodné likvidácie, zatiaľ čo výmena bola pre používateľov …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: