Uverejnené

Bitcoin je klúč do budúcnosti povedal generálny riaditeľ Twitteru

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Generálny riaditeľ spoločnosti Twitter vidí príležitosti na integráciu bitcoinu do služieb, ako je obchod, predplatné a nové funkcie. Bitcoin je kľúčom k budúcnosti Twitteru, hovorí Jack Dorsey.

BTC najväčšia kryptomena na svete podľa trhovej kapitalizácie, bude jedným z kľúčových trendov pre budúcnosť Twitteru, vyhlásil generálny riaditeľ.

Generálny riaditeľ spoločnosti Twitter uviedol, že bitcoiny budú „veľkou časťou“ budúcnosti spoločnosti v priebehu druhého štvrťroka, v ktorom sa načrtne potenciál digitálnej meny ďalej transformovať produkty a služby Twitteru.

Generálny riaditeľ vysvetlil investorom, že veľa inovácií podporujúcich bitcoiny je „nad rámec meny, ktorú je potrebné mať“, keďže spoločnosť Twitter sa zaviazala decentralizovať sociálne médiá a poskytovať ďalšie ekonomické stimuly. Poznamenal, že bitcoin je popri umelej inteligencii a decentralizácii jedným z troch kľúčových trendov pre budúcnosť Twitteru.

Dorsey je známy ako hlavný vyznávač bitcoinov v ranom veku. Opakovane tvrdí, že bitcoin má byť jednotnou menou internetu minimálne od roku 2018. Jeho krypto-priateľská firma pre digitálne platby Square je solídnym investorom do bitcoinu a neskoro nakúpi 50 miliónov dolárov v BTC 2020 a potom vo februári 2021 kúpiť ďalších 170 miliónov USD v BTC.

 

 

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

Ťažiari od februára vyťažili bitcoiny v hodnote 600 miliónov dolárov

Podľa poskytovateľa on-line analytiky Glassnode uviedli v správe že bitcoinoví ťažiari od februára vyťažili viac ako 14 000 BTC v …
Čítať Viac

SEC údajne objednala analytickú firmu na monitorovanie DeFi

„SEC – (Americká komisia pre cenné papiere a burzy) chce veľmi porozumieť tomu, čo sa deje vo svete inteligentných zmluvných …
Čítať Viac

Irán v septembri zruší zákaz ťažby bitcoinov

Autorizovaní ťažitelia bitcoinov budú môcť v horúcich letných mesiacoch obnoviť svoju činnosť. Irán opäť umožní, aby v krajine od posledného …
Čítať Viac
/ / Ťažba

Loading...

Produkty: