Uverejnené

USA, Nemecko a Turecko vedú vo vyhľadávaní kryptomeny ETH

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Nová správa odhalila, že záujem o Ethereum vyhľadávanie je vyšší ako kedykoľvek predtým a priťahuje záujem z celého sveta. USA, Nemecko a Turecko vedú vo vyhľadávaní kryptomeny Ethereum.

Správa agentúry ukázala že 1 116 000 vyhľadávaní mesačne výrazu „ethereum“ pochádza z USA. S výnimkou vyhľadávaní začínajúcich chemikov je to podľa trhovej kapitalizácie ekvivalent zhruba 36 000 internetových vyhľadávaní za deň.

Tesne za nimi bolo Nemecko (736 000) a Turecko (408 500) z vyhľadávaniami za mesiac. Švajčiarsko, ktoré sa v zozname umiestnilo na 12. mieste, zaznamenalo najvyššiu koncentráciu záujmu o vyhľadávanie, na 1 000 používateľov internetu pripadlo 11,79 vyhľadávaní. Predvídateľne najvyššia koncentrácia záujmu bola zo západných krajín, kde je najrozšírenejší rozšírený prístup k internetu.

Nedávna správa ukázala, že investičné produkty Etherea tento mesiac pokračovali v rozmachu, aj keď cena mincí ustúpila takmer o 25% zo svojho historického maxima. Transakčné poplatky spoločnosti Ethereum klesli prehnane spolu s cenou jej mince a klesli o 71% oproti nedávnemu vrcholu.

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood …
Čítať Viac

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: