Uverejnené

SEC údajne objednala analytickú firmu na monitorovanie DeFi

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

„SEC – (Americká komisia pre cenné papiere a burzy) chce veľmi porozumieť tomu, čo sa deje vo svete inteligentných zmluvných digitálnych aktív,“ povedal generálny riaditeľ Victor Fang.

Americká komisia pre cenné papiere a burzy údajne podpísala zmluvu s analytickou spoločnosťou AnChain. Aby pomohla monitorovať a regulovať decentralizovaný finančný priemysel.

Ohlásená dohoda medzi vládnym orgánom a blockchainovou spoločnosťou prichádza po tom, ako predseda SEC Gary Gensler naliehal na decentralizované financie alebo projekty DeFi, aby sa zaregistrovali v agentúre. SEC nedávno oznámila, že mala svoj prvý prípad týkajúci sa cenných papierov využívajúcich technológiu DeFi, ktorý vyústil do vynútiteľného opatrenia.

Podľa údajov spoločnosti CoinGecko má toto odvetvie v súčasnosti trhovú kapitalizáciu viac ako 126 miliárd dolárov. Uniswap je hodnotená ako najväčšia decentralizovaná burza podľa objemu, pričom za posledných 24 hodín sa predalo viac ako 1 miliardu dolárov DeFi tokenov – jej token UNI tiež vedie s trhovou kapitalizáciou 14,2 miliardy dolárov.

Podľa Forbes spoločnosť AnChain vyvinula riešenia, aby bola jej činnosť „preventívnejšia“ tým, že identifikuje podozrivé adresy a transakcie, a nie vždy vykonáva vyšetrovanie po hacknutí alebo inom incidente.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

(no title)

. Projekt prepojí sieť SWIFT s takmer každým blockchainom, aby umožnil tradičným finančným subjektom prístup k digitálnym a tradičným aktívam …
Čítať Viac

Ripple čakajú najpriaznivejšie fundamenty za posledné roky, čo sa ale stane s cenou XRP?

Zvyšovanie sadzieb Federálnym rezervným systémom pravdepodobne pokazí najpriaznivejšie fundamenty XRP za posledné roky.Cena Ripple (XRP) sa 19. septembra potácala medzi …
Čítať Viac

Juhokórejské ministerstvo odporúča prijať zákony o metaverse

Juhokórejské ministerstvo pre vedu a informačné a komunikačné technológie (MSIT) odhalilo plány na odklon od zavádzania tradičných zákonov o videohrách …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: