Uverejnené

SEC údajne objednala analytickú firmu na monitorovanie DeFi

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

„SEC – (Americká komisia pre cenné papiere a burzy) chce veľmi porozumieť tomu, čo sa deje vo svete inteligentných zmluvných digitálnych aktív,“ povedal generálny riaditeľ Victor Fang.

Americká komisia pre cenné papiere a burzy údajne podpísala zmluvu s analytickou spoločnosťou AnChain. Aby pomohla monitorovať a regulovať decentralizovaný finančný priemysel.

Ohlásená dohoda medzi vládnym orgánom a blockchainovou spoločnosťou prichádza po tom, ako predseda SEC Gary Gensler naliehal na decentralizované financie alebo projekty DeFi, aby sa zaregistrovali v agentúre. SEC nedávno oznámila, že mala svoj prvý prípad týkajúci sa cenných papierov využívajúcich technológiu DeFi, ktorý vyústil do vynútiteľného opatrenia.

Podľa údajov spoločnosti CoinGecko má toto odvetvie v súčasnosti trhovú kapitalizáciu viac ako 126 miliárd dolárov. Uniswap je hodnotená ako najväčšia decentralizovaná burza podľa objemu, pričom za posledných 24 hodín sa predalo viac ako 1 miliardu dolárov DeFi tokenov – jej token UNI tiež vedie s trhovou kapitalizáciou 14,2 miliardy dolárov.

Podľa Forbes spoločnosť AnChain vyvinula riešenia, aby bola jej činnosť „preventívnejšia“ tým, že identifikuje podozrivé adresy a transakcie, a nie vždy vykonáva vyšetrovanie po hacknutí alebo inom incidente.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Ukrajinský prezident vracia návrh o virtuálnom majetku

Volodymyr Zelenskyj nenamietal proti zásadným zásadám návrhu zákona, ale bol proti myšlienke vytvorenia novej agentúry strážneho psa. Ukrajinský prezident Volodymyr …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: