TO NIE Kryptomeny! Ale Blockchain!

Technológia Kryptomien (Blockchain) je dôvodom prečo KRYPTOMENY RASTÚ na HODNOTE už 10 rokov. Existuje len 10 rokov, stále ešte doslova V PLIENKACH, no už teraz do nej 📈naozaj vo veľkom INVESTUJÚ NAJVÄČŠIE BANKY a KORPORÁCIE na svete. Investori sa o Blockchaine často vyjadrujú ako o Revolúcií. My tvrdíme, že ide skôr o EVOLÚCIU. Niečo, čo tu prirodzene patrí, ako lepšia a efektívnejšia forma predošlých Centralizovaných systémov. Ekonomika rastie, Svet sa rozvíja obrovským tempom a Blockchain je proste len ďalšou fázou vo vývoji… PRETOžE POKROK ĽUDSTVA NEZASTAVÍŠ ! Môžeš sa ale Pridať a Zviesť!

Blockchain prináša skutočne fungujúce a efektívne riešenia na tisíce každodenných problémov ľudí, ktoré boli doteraz „nevyriešiteľné,“ Nižšie nájdeš PRESNÉ vysvetlenia Ako najväčšie KORPORÁCIE SVETA Blockchain využívajú v reálnych Každodenných Problémoch!

 

PS: Ide o naozaj zjednodušené vysvetlenia, tak aby boli pre laika zrozumiteľné. Technológia je omnoho sofistikovanejšia.

PS2: Všetky informácie sú oficiálne potvrdené (odkazy vždy v linku).

PS3: Veľký zoznam až 50 Bánk a Korporácií, ktoré Blockchain využívajú uverejnil aj Forbes.

 

[Bankové Zúčtovacie Systémy] 300 Najväčších Bánk a Finančných Inštitúcií na Svete – Ripple NET: https://www.forbes.com/sites/thomassilkjaer/2019/11/06/ripple-surpasses-300-customers-as-swell-2019-kicks-off-in-singapore/

PROBLÉM: Dnešný bankový systém využíva zúčtovacie systémy (RTGS, SWIFT, NEFT …) z pred 50 rokov. Pri odosielaní peňazí z jedného konca zemegule na druhý tak transakcia bežnému smrteľníkovi trvá v banke 3 – 10 dní. Poplatky sa v jednotlivých bankách špĺhajú až na 50€ + poplatok 1-3% z odosielanej sumy. 

RIEŠENIE: Kryptomena Ripple vytvorila vlastný Bankový zúčtovací systém, ktorý beží na Technológii Kryptomien (Blockchain). Výsledok? Predstav si že odošleš peniaze (bankou) do Číny, Austrálie, alebo kľudne aj na Severný pól, a platba dorazí do 30 sekúnd (namiesto 3-10 dní) a s poplatkom len 0,001€ (namiesto 50€)! Toto je sila Blockchainu v praxi!

Viac ako 300 fin. inštitúcií sa už zapojilo do Krypto-Bankového systému Ripple Net. Ide o finančných gigantov ako American Expres, Bank of America, Royal Bank of Canada, Bank of England, Barclays, Národná Banka Austrálie, 🇨🇭 Švajčiarska USBC, Cent. Banka Saudskej Arábie. Prelomové Keď už banky prechádzajú na Kryptomeny? Zoznam Bánk 📄🏢: https://www.publish0x.com/xrp-community/full-list-ripple-customers-20192010-update-xmjwkg

 

 

[Automobilový Priemysel] BMW – Verify Car: https://www.bmw.com/en/innovation/blockchain-automotive.html

PROBLÉM: Falšovanie údajov ❌🚗o technickom stave vozidla, výmenách dielov, haváriách, počte Najazdených kilometrov … 

RIEŠENIE: BMW vyvinulo Softtwér bežiaci na Technológii Kryptomien (Blockchain), kde sú kompletné údaje o vozidle uložené v Elektronickej Decentralizovanej Blockchain Databáze (neexistuje spôsob ako záznamy vymazať / prepísať / zfalšovať). Poisťovne pri nehodách, Polícia pri krádeži či Nový Majiteľ pri kúpe Automobilu tak pozná 100% overenú históriu vozidla, skutočný počet najazdených km, technické parametre, zásahy, zoznam predošlých majiteľov … BMW aplikuje Blockchain systém cez Kryptomenu Vechain.

 

[Potravinárstvo] IBM Food Trust: https://www.ibm.com/blockchain/solutions/food-trust

IBM je 9. najväčšia korporácia na svete. Najväčšia techn. spol. na svete. Ročné príjmy: 79 Bilióna USD. Pracuje na desiatkách využití Blockchainu (Bankovníctvo, Maloobchod, Poisťovníctvo, aj Potravinárstvo…)

PROBLÉM: Falšovanie údajov o pôvode a zložení potravín.

RIEŠENIE: IBM vyvinulo systém na 100%-ne overiteľnú databázu pestovateľov, dodávateľov a výrobcov potravín. Databáza znamenáva detailné údaje s ich časovými známkami. Od krajiny pôvodu, dátumu výroby, zberu, spracovania, cez presný obsah surovín, dodávateľov až po dobu spotreby. Akýkoľvek údaj nemožno zmeniť vďaka decentralizovanej sieti (tieto údaje sú overované tisíckami výpočtových mechanizmov).

 

 

PS4: Ako Blockchain Funguje? Čo je to Decentralizácia? Prečo sú údaje v Blockchaine 100% ZABEZPEČENÉ, neexistuje spôsob ako ich HACKNÚŤ, ZMENIŤ ani ZFALŠOVAŤ?

 

[Bankovníctvo] IBM World Wire Payments: https://www.youtube.com/watch?v=fXgwpfvDm5E

PROBLÉM: Dlho-trvajúce a 📅💲 vysoko-nákladové transakcie v bankovom sektore.

RIEŠENIE: IBM vytvorilo bankový systém, cez ktorý najväčšie Banky a Finančné inštitúcie môžu odosielať a príjimať platby priamo cez Blockchain Kryptomien s okamžitým prevodom z Kryptomien späť na fiat menu (€,$ ..). Okmažite a v Reálnom čase. S 90% nižšími poplatkami. Namiesto 1-3 dňového čakania platba cez Kryptomeny prebehne okamžite (30 sekúnd). PS: 97% najväčších bánk na svete sú klientami firmy IBM.  Pre realizáciu WW Payments IBM vytvorila spoluprácu s Kryptomenou Stellar Lumen.

 

[Bankovníctvo] MasterCard: https://newsroom.mastercard.com/?s=blockchain

MasterCard je najväčší poskytovateľ platobných kariet na svete.

PROBLÉM: Vysoké poplatky, Obmedzenosť v počte platieb, ktoré za 1 sekundu dokáže MasterCard spracovať.

RIEŠENIE: MasterCard aplikuje Blockchain technológiu na a) urýchlenie platieb b) zníženie poplatkov c) zvýšenie bezpečnosti platobných protokolov. Ide o cielenie nie len na retail (platby bežných ľudí) v obchodoch, e-shopoch ale aj na zúčtovanie platieb Centrálnych, Komerčných Bánk a Finančných Inštitúcií.

 

[Logistika] FedEx – Zaznamenávanie údajov o Preprave: https://innovationatwork.ieee.org/shipping-giants-employ-blockchain-technology-to-manage-supply-chain-logistics/

FedEx – je najväčšia Kuriérska Spoločnosť na Svete.

PROBLÉM: Oficiálne Štatistiky (Medzinárodný Prepravný Koncil) ukazujú, že až 3,9% celosvetovej prepravy je počas prepravy stratených, čo pripravuje prepravné spoločnosti ročne o MILIARDY dolárov Zisku. Ďalej: Chýbajúce resp. Značne skreslené informácie o stave Prepravy (termín dodania, aktuálna poloha..). Podvody pri preprave a predaji. Falšovanie údajov o odosielateľovi (pri podvodoch), na ktoré dopláca bežný spotrebiteľ.

RIEŠENIE: FedEx ale aj ďalšie spoločnosti pracujú na systéme dodávateľského reťazca, kde sú bezpečne úkladané údaje v decentralizovanej databáze (Blockchain), čím sa zabezpečuje presnosť, správnosť a nezmazateľnosť akéhokoľvek údaju.

 

[Dvojstranné Zmluvy] Najväcšia Švajčiarska Banka – UBS Smart Kontrakty: https://a-teaminsight.com/ubs-leads-initiative-to-reconcile-lei-data-using-ethereum-smart-contracts/

Skupina 6 bánk na čele so Švajčiarskou UBS využívajú Smart Contracts kryptomeny Ethereum. Ide snáď o najsofistikovanejšie využitie Blockchainu vo svete. Smart Kontrakt je tzv Inteligentná zmluva medzi 2 stranami, ktorá obsahuje vopred zadané (nemenné) parametre. Až po splnení týchto podmienok, bude zmluva platná (napr. po SPRÁVNOM vykonaní konkrétnej práce, bude pracovníkovi vyplatená VOPRED STANOVENÁ mzda) …. Alebo: Po dodaní konkrétnej suroviny (zemného plynu) v presne stanovenom množstve a časovej lehote, bude faktúra okamžite splatená – bez omešakania a v presnej výške!). Smart Kontrakty tak riešia OBROVSKÝ problém každej firmy a podnikateľa – nevyplatené / meškajúce faktúry za prácu.

PROBLÉM: Banka UBS využíva tieto Smart Kontrakty na bezpečné ukladanie dát. UBS ako banka disponuje miliónmi údajov o svojich klientoch. O ich zabezpečenia sa stará Externá firma. Ako zabezpečiť aby táto tretia strana dokázala údaje bezpečne uložiť, no zároveň nedokázala čítať tieto citlivé údaje o klientoch banky?

RIEŠENIE: Blockchain kryptomeny Ethereum a Smart Kontrakty. Vďaka kryptografii (šifrovacie metódy), na ktorých základoch Blockchain a Kryptomeny stoja, má tretia strana, ktorá dáta ukladá, prístup len k zašifrovaným funkciám týchto dát, no nie údajom samotným, pretože na otvorenie a prístup k údajom je potrebný tzv. Private Key (Asymetrické Šifrovacie Metódy).

Takisto aj Ruský Gazprom (najväčší exportér zemného plynu na svete), či spomínaný technologický gigant IBM využíva Smart Kontrakty – pre účely platieb za dodávky surovín / služieb.

 

[Bezpečný Prenos Údajov] Microsoft Azure: https://azure.microsoft.com/en-us/solutions/blockchain/

Microsoft je 2. najväčšia spoločnosť na svete (hneď po spol APPLE). Netreba snáď predstavovať – stojí za zrodom PC Operačného systému Windows.

Microsoft uzavrel partnerstvá s kryptomenami Ethereum a Neo a doteraz si nechal patentovať už viac ako 40 Blockchain riešení (financie, kyber-bezpečnosť, bankovníctvo, ochrana osobných údajov). Jedným z nich je aj Microsoft Azure. Ide o Ide o obrovský Pilotný projekt Microsoftu, ktorý umožňuje ďalším Firmám vytvárať vlastné Blockchain riešenia takmer v akejkoľvek sfére. Microsoft Azure už dnes využívajú stovky spoločností vo svete (Xbox, Singapurská Centrálna Banka, burza Nasdaq…)

PROBLÉM: Napr 2. najväčšia Finančná Burza na svete – Nasdaq od traderov denne spracuje objednávky vo výške viac ako 45 miliárd USD (nákup, predaj akcií / menových párov..)! Problémom je zabezpečiť milisekundové spracovanie týchto objednávok a spárovanie ich s tradermi na druhom konci sveta – bezpečne a rýchlo.

RIEŠENIE: Microsoft Azure skrz Blockchain vytvára pre obchodníkov na Burze sofistikovaný systém, kde prepája dokonca desiatky rôznych Blockchain databáz od rôznych sprostredkovateľov na finančných trhoch, ktoré dokážu komunikovať, poskytovať pre trejderov detailné informácie o obchodných príkazoch, objemoch obchodovania a prepájať objednávky na finančných trhoch v reálnom čase.

 

ĎALŠIE BLOCKCHAIN RIEŠENIA: Falšovanie záznamov v zdravotníctve, Byrokracia úradných záznamov, Korupcia vo verejnom obstarávaní (štátne zákazky), Netransparentný systém finančných a poisťovacích služieb, Nelegálna ťažba dreva, Plagiátorstvo na internete, Hackerské útoky a odcudzovanie prihlasovacích údajov, Počítačové vírusy … stovky a stovky fungujúcich riešení na problémy, ktoré boli až doteraz neriešiteľné!

 

PS3: Veľký zoznam až 50 Bánk a Korporácií, ktoré Blockchain využívajú uverejnil aj Forbes.

PS4: Ako Blockchain Funguje? Čo je to Decentralizácia? Prečo sú údaje v Blockchaine 100% ZABEZPEČENÉ, neexistuje spôsob ako ich HACKNÚŤ, ZMENIŤ ani ZFALŠOVAŤ?

 

 

 

 

Ako ZAROBIŤ na 📉 POKLESE kryptomien?

Ako investovať 200€, no riskovať stratu len 30€?

Ako na raste 5%, zarobiť 25%? Všetko nájdeš TU.

 

 

OPLATIA sa Kryptomeny alebo NIE? Prečo (ne)investovať ani cent?

Aké sú Riziká a aké Výhody? Holá Pravda BEZ SERVÍTKY TU.

 

 

OBMEDZENOSŤ:

Len 21 mil. Bitcoinov? A 89% už je vyťažených?

Zo 100€ → 18 817€ za 1 rok? [VIDEO]. Také sú Kryptomeny.

 

 

Kryptomeny a 🏢 Bank of America či Microsoft?

Chceš Začať? Aké sú Začiatočnícke CHYBY, ktoré ťa budú stáť Stovky Eur?

 

 

Ako, Kde Začať s Kryptom? Kde kúpiť? Čo sa oplatí?

Máš ❓💬Otázku? Napíš nám do LIVE CHATu.

 

Populárne články:

Predikcie na cenu Bitcoinu. Ako vysoko až može vyrásť. Veľké ryby odpovedajú...

[2/5] Ďalších 5 Predikcií Ceny Bitcoinu od Veľkých Hráčov. 100k už budúci rok? Alebo nula?

V prvej časti tohto 5-dielneho seriálu sme videli predpovede na Bitcoin od svetoznámych investorov ako Tim Draper či Jeremy Liew …
Čítať Viac
Centrálna Banka Japonska Začína Testovať Digitálny Yen

Centrálna Banka Japonska Začína Testovať Digitálny Yen

Japonská Centrálna Banka (BOJ) včera (2.7.2020) oznámila, že začína experimentovať s Digitálnym Yenom. Cieľom je otestovať technickú “výdrž” a využitie …
Čítať Viac
Ťažiari kryptomien pomáhajú nájsť vakcínu na Corona-Vírus COVID-19

Mining rigy – doteraz ťažili kryptomeny, teraz hľadajú liek na Corona-Vírus. A pridať sa môžeš aj ty!

CoreWeave, najväčšia spoločnosť na ťažbu kryptomeny Ethereum na svete, presunula výkon svojich 6 000 GPU mining rigov z ťažby kryptomien na hľadanie …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: