Uverejnené

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs verí, že regulácia kryptomien je nastavená na „veľký vývoj.“

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs verí, že regulácia kryptomien je nastavená na „veľký vývoj.“
Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs verí, že regulácia kryptomien je nastavená na „veľký vývoj.“
Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs David Solomon predpovedal „veľký vývoj“ v tom, ako americká vláda reguluje bitcoiny a ďalšie kryptomeny vo vzťahu k finančným inštitúciám. V dnešnom rozhovore pre CNBC sa Solomona pýtali na kroky bankového giganta k adopcii bitcoinu. Generálny riaditeľ si držal karty pri hrudníku, ale naznačil, že banka pozorne sleduje digitálne meny, a to kvôli rastúcemu dopytu klientov po kryptomenách.
Solomon však poznamenal, že kryptopriestor sa vyvíja, a predpokladá, že sa táto situácia bude časom meniť, ale nechcel špekulovať o tom, čo to vlastne znamená. Banka minulý týždeň oznámila, že divízia správy súkromného majetku spoločnosti Goldman má blízko k tomu, aby ponúkla bitcoinové vystavenie väčším klientom s portfóliom od 25 miliónov dolárov alebo viac. „Široké spektrum“ investičných možností v bitcoinoch a iných kryptomenách sa má predstaviť v 2. štvrťroku tohto roka.

  • Bývalý predseda SEC Jay Clayton tiež nedávno poznamenal, že regulačné prostredie obklopujúce krypto je potrebné prehodnocovať.

Trh s býkmi v roku 2021 zaznamenal, že spoločnosť Goldman Sachs v marci znovu otvorila svoje pracovisko na obchodovanie s kryptomenami po tom, čo ju spoločnosť pôvodne založila počas  roku 2017, keď bitcoin dosiahol 20 000 dolárov.

 
 
 
 

zdroj:www.cointelegraph.com

Populárne články:

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Ukrajinský prezident vracia návrh o virtuálnom majetku

Volodymyr Zelenskyj nenamietal proti zásadným zásadám návrhu zákona, ale bol proti myšlienke vytvorenia novej agentúry strážneho psa. Ukrajinský prezident Volodymyr …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: