Uverejnené

Latinskoamerická spoločnosť začala prijímať platby v kryptomenách

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Latinskoamerická telekomunikačná spoločnosť prijíma krypto platby prostredníctvom služby BitPay

GoldConnect bude môcť spracovávať krypto transakcie uskutočňované v bitcoinoch a ďalších digitálnych aktívach. Krypto platby je možné realizovať priamo cez LatamConnect, ktorá sa spája priamo s BitPay.

Spoločnosť GoldConnect uviedla, že jej prijatie kryptomien odráža rastúci dopyt po týchto službách v 17 krajinách Latinskej Ameriky a Karibiku, v ktorých pôsobí.

„Ako rušivý poskytovateľ telekomunikačných služieb v regióne LATAM musíme neustále využívať najnovšie technológie a obchodné metódy, aby sme zlepšili interakciu a skúsenosti našich klientov,“ uviedol Jeremy Villalobos, prevádzkový riaditeľ spoločnosti GoldConnect.

Shaun Worley, viceprezident spoločnosti BitPay, dodal: „GoldConnect si uvedomuje potenciál kryptomeny na transformáciu veľkoobchodného telekomunikačného priemyslu, vďaka čomu sú platby rýchlejšie, bezpečnejšie a lacnejšie v globálnom meradle.”

Latinská Amerika sa stáva liahňou kryptomeny. Nedávno bol Salvádor prvou krajinou na svete, ktorá uznala bitcoin ako zákonné platidlo, čo pripravilo pôdu pre masové prijatie v tomto regióne. Záujem o prijatie bitcoinu prejavili aj politickí predstavitelia z niekoľkých krajín vrátane Brazílie a Panamy.

 

 

Zdroj: https://cointelegraph.com/

 

 
Populárne články:

Nedávne hackerské útoky FTX dokazujú, že bolo správne “zabezpečiť” svoje aktíva

. Bahamská komisia pre cenné papiere uviedla, že pokračujúce pokusy o hackerské útoky na FTX dokazujú, že urobila správne rozhodnutie “zabezpečiť” digitálne aktíva FTX …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Harvardský výskum ukázal, že centrálne banky môžu používať Bitcoin na boj proti sankciám

. Matthew Ferranti, doktorand na Harvarde, poukázal na to, že Bitcoin je pre centrálne banky optimálnym alternatívnym zabezpečovacím aktívom. Výskumná práca …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Prečo je bol včera trh s kryptomenami v mínuse?

. Nákaza spojená s FTX sa naďalej šíri a strháva so sebou väčšinu krypto trhu. Čo bude potrebné na zvrátenie …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: