Uverejnené

Nová spolupráca s XPR urobila viac ako 55%!

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

XRP znovu obnovilo svoje zameranie na vytvorenie cez hraničnej platobnej siete, ktorá je exluzívna a udržatelná ale spôsobilo to preto taký nárast o 55% za 48 hodín?

Je tu ešte zopár vecí čo môže za taký neuveriteľný nárast ceny.

4. apríla v skorých ranných hodinách bola cena na minimum 0,56 USD skôr ako vlna obchodovaných objemov pomohla v posledných hodinách zdvihnúť jeho cenu na maximum 0,88USD.

  • Prvá vlna zvýšeniu objemu obchodovania došlo potom čo spoločnosť Ripple zverejnila veľmi zaujímavý blog s názvom: “Vytváranie finančne exkluzívnejšej a udržateľnej budúcnosti” v ktorom sa diskutovalo o spolupráci projektu so spoločnosťou na finančné technológie.
  • Druhá vlna nákupu sa uskutočnila 5. apríla potom čo Ripple zverejnila oznámenie s podrobnosťami o svojej najnovšej aktivite zameranej na zlepšenie svojich cezhraničných platieb.

Spolu tieto nedávne oznámenia viedli k 257% nárastu objemu obchodovania XRP za posledné dva dni z priemerného 24-hodinového objemu 5 miliárd dolárov 4. apríla na 18,4 miliárd  z obchodovaných 5. apríla.
Zdroj: https://cointelegraph.com/

Populárne články:

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood …
Čítať Viac

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: