Uverejnené Vložiť komentár

+3084 $ v priebehu 17 hodín (41,37%)

26.10.2019

25. november 2019 sa zapíše k ďalším dňom zo série – extrémne volatilných. Bitcoin dnes totižto posilnil až o neuveriteľných 17,99% v priebehu len 7 hodín. UPDATE: Medzi dopísaním a uverejnením tohto článku nastala druhá fáza rastu, kedy Bitcoin kumulatívne v priebehu 17 hodín narástol spolu až o neuveriteľných 41,37%.

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Z hodnoty 7455 USD / BTC až na 10539 USD / BTC, čo znamená presne 3048 USD za menej ako jeden deň. Tak obrovský rast zaznamenala Kryptomena naposledy ešte v roku 2011.

Bitcoin sa už od konca septembra pohyboval v uzavretej bočnej formácií a jeho cena posledný 1 mesiac stagnovala medzi 7700 – 8700 USD s minimálnou volatilitou. Povestné ticho pred búrkou. Pavdepodobné dôvody dnešného masívneho nárastu:

1, Svetoznámy obchodník na finančných trhoch

Thomas Lee na svojom Twitteri poukázal na celkom zreteľnú i keď kontroverznú koreláciu Kryptomeny Bitcoin a akciového indexu S&P-500 (index 500-najväčších verejne obchodovateľných firiem v USA). Tento index práve dnes siahal na svoje historické maximá (3027 bodov) za celú 90-ročnú históriu. Žeby naviazanosť ekonomiky a Bitcoinu nebol až taký mýtus?

2, Druhým dôvodom

môžu byť, už toľko omieľaný inštitucionálny investori, ktorý trh Kryptomien pomaly ale isto obsadzujú. Konkrétne ide o expiráciu Bitcoin Futures kontraktov na burze CME. CME ako aj obdobná platforma BAKKT sú oficiálne licencované platformy pre inštitucionálnych investorov na obchodovanie s futures kontraktmi Kryptomeny Bitcoin. Za založením CME stojí Chicagská Derivátová Burza. Za burzou BAKKT zas priamo NYSE (New York Stock Exchange) z Wall Street – 2. najväčšia akciová burza na svete.

Pridaj komentár
Populárne články:

Ťažiari od februára vyťažili bitcoiny v hodnote 600 miliónov dolárov

Podľa poskytovateľa on-line analytiky Glassnode uviedli v správe že bitcoinoví ťažiari od februára vyťažili viac ako 14 000 BTC v …
Čítať Viac

SEC údajne objednala analytickú firmu na monitorovanie DeFi

„SEC – (Americká komisia pre cenné papiere a burzy) chce veľmi porozumieť tomu, čo sa deje vo svete inteligentných zmluvných …
Čítať Viac

Irán v septembri zruší zákaz ťažby bitcoinov

Autorizovaní ťažitelia bitcoinov budú môcť v horúcich letných mesiacoch obnoviť svoju činnosť. Irán opäť umožní, aby v krajine od posledného …
Čítať Viac
/ / Ťažba

Loading...

Produkty: