Uverejnené

Cena Bitcoinu klesá pod 30,000 USD.

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Cena bitcoinu klesá, keď prichádza „okamih pravdy“, pod 30 000 dolárov, hovorí obchodník.
Cenová akcia bitcoinu napodobňuje nedávne minimá, ale obchodníci sa všetci zameriavajú na GameStop a silu davových investícií.Údaje z trhov Cointelegraph Markets a Tradingview ukázali, že v stredu sa po poklesoch na maximách blízko 33 000 dolárov akákoľvek vzostupná dynamika bitcoinu rozptýli.Ďalších 30 000 dolárov je testom pre Bitcoin,“ zhrnul analytik spoločnosti Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe.

Napriek tomu, že sa zameral na ďalší test mesačných minim, cenová akcia Bitcoinu bežných účastníkov trhu ťažko prekvapila. Pre obchodníka Scotta Melkera to bol prípad „čakania“, kým sa nedokončia dlhšie časové rámce.Vyriešenie súčasnej cenovej akcie by bolo podľa neho „momentom pravdy“ pre BTC / USD.
Ako informoval Cointelegraph, pozornosť sa počas celého dňa sústreďovala na akcie GameStop po tom, čo ich mediálne aj regulačné orgány upútali 700% štrnásťdňovými ziskmi.Rovnako vyvrátila očakávania aj sieť kín AMC, ktorá získala 240% za deň po tom, ako sa vyhla bankrotu.

Bitcoin napriek tomu, že bol nákladovo efektívnejším buy-inom ako takmer kedykoľvek od Vianoc, nedokázal udržať hodnotu. “Ľudia majú maximálny zisk na úrovni 40 000 dolárov za Bitcoin.,,Zaujímavé,” dodal Van de Poppe. Údaje z on-chain monitorovacieho zdroja Whalemap zdôraznili oblasť na 29 300 dolárov ako pravdepodobnú úroveň v prípade poklesu z 30 000 dolárov. Za zmienku stojí aj Dollar Currency Index (DXY), ktorý ukazuje svoju tradičnú inverznú koreláciu s BTC pri otvorení trhov. DXY sa odrazil na najvyššiu úroveň za takmer dva týždne, zatiaľ čo BTC a akcie stiahli späť.Skeptici v oblasti kryptomeny medzitým využívali debakel GameStop, aby pohŕdali bitcoinmi a tými, ktorí tvrdili, že decentralizovaná investícia je prospešný jav.

 

 

zdroj:www.cointelegraph.com

Populárne články:

V burger kingu dostanete kryptomeny zadarmo

Počas nasledujúcich troch týždňov si zákazníci BK môžu užívať BTC, ETH alebo DOGE so svojim burgerom vďaka partnerstvu s Robinhood …
Čítať Viac

Brazílske batoľa vlastní 1 BTC už od roku 2017

Otcov dar 1 BTC (zhruba 915,80 dolára) jeho novonarodenej dcére v roku 2017 má teraz hodnotu viac ako 60 000 …
Čítať Viac

Srí Lanka vymenovala výbor pre implementáciu tažby kryptomien a blockchainu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Výbor plánuje navrhnúť …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: