Uverejnené

4 dôvody, prečo sa bitcoin chystá získať späť 38 000 dolárov.

Filters Sort
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Bitcoin pravdepodobne vypukne z obávaných 38 000 dolárov, ak dynamiku BTC podporia štyri faktory.Cena bitcoinu (BTC) vzrástla po takmer 21 dňoch pod úroveň 38 000 dolárov, s výnimkou minulotýždňovej demonštrácie „Elona Muska“.
Existujú štyri hlavné faktory, ktoré sa zhodovali s odrazom ceny BTC nad touto kľúčovou úrovňou, vďaka ktorému by mohol bitcoin opäť dosiahnuť 42 000 dolárov.

Medzi tieto faktory patrí indikátor neutrálneho indexu relatívnej sily (RSI), klesajúci odtok minerov, výmena netflow späť za negatívny a akumulácia veľrýb.
Akumulácia veľrýb sa zhoduje s negatívnou netflow výmenou.

Technická formácia typicky naznačuje zvrátenie trendu smerom nahor, čo sa takmer nepotvrdí, ak v krátkom čase dôjde k prelomeniu bitcoinu.Čistý tok negatívnych búrz je dôležitou metrikou, pretože ukazuje, že bitcoiny sa z búrz pohybujú.

Investori s vysokou čistou hodnotou uprednostňujú presun bitcoinu z búrz potom, čo ho akumulujú z bezpečnostných dôvodov a z dôvodu úschovy. Keď sa BTC presunie do neväzobnej peňaženky, nikto by k nej nemal prístup iný ako vlastník súkromných kľúčov.Analytici spoločnosti Glassnode navyše zistili, že počet veľrýb, ktoré držia bitcoin, sa tento rok zatiaľ podstatne zvýšil. Kombinácia záporného čistého toku a nárastu veľrýb ukazuje, že úroveň akumulácie bitcoinu zostáva vysoká.Preto keď ťažiari začnú predávať BTC, ktoré ťažia na burzách, môže to vyvinúť značný tlak na krátkodobý cenový cyklus bitcoinu.

 

 

 

 

zdroj:www.cointelegraph.com

 

 
 

 

Populárne články:

XRP má nové maximá po súdnych víťaztvách

Cena XRP vzrástla o viac ako 35%! Pocit investorov po nedávnych súdnych víťazstvách spoločnosti Ripple proti SEC sa zmenil na …
Čítať Viac
40 000 investorov sa ponáhľa s nákupom RLY napriek cenovej pumpe.

40 000 investorov sa ponáhľa s nákupom RLY napriek cenovej pumpe.

Rally vygenerovala tržby 22 miliónov dolárov z predaja tokenov 4. apríla, ktorý prilákal 40 000 investorov.Platforma sociálnych tokenov Rally dokončila …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Spoločnosť Meitu drží 100 miliónov dolárov v BTC a ETH

Hongkonská technologická spoločnosť Meitu zvýšila celkovú hodnotu svojich kryptomien na približne 100 miliónov dolárov potom, čo firma vo štvrtok nakúpila …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: