Uverejnené

Záznamy o očkovaní COVID-19 uložené na VeChaine.

Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Nemocnica na Cypre teraz využíva blockchain VeChain na ukladanie záznamov o očkovaní.
Stredomorská nemocnica na Cypre, jedno z najväčších súkromných zdravotníckych zariadení v krajine, ukladá svoje záznamy o očkovaní COVID-19 na serveri VeChain – a ponúka ďalší presvedčivý prípad použitia pre logistickú platformu dodávateľského reťazca. K 4. januáru dostalo 100 lekárov a zamestnancov svoju prvú dávku vakcíny COVID-19, uviedla nemocnica v tlačovej správe. Očkovaný personál tiež dostal digitálny certifikát o svojej aplikácii E-HCert, elektronickej peňaženke pre laboratórne výsledky na základe blockchainu VeChain Thor.

Digitálne certifikáty sú „ďalším krokom k digitálnej transformácii zdravotníckeho priemyslu prostredníctvom VeChainThor Blockchain,“ uviedla cyperská stredomorská nemocnica.
Aplikácia E-HCert bola v nemocnici implementovaná v júni. Počas troch mesiacov od júna do augusta zaznamenala aplikácia podľa testu VeChain výsledky testu COVID-19 u viac ako 8 000 ľudí.

V decembri spoločnosť VeChain oznámila, že ďalšie cyperské zdravotnícke zariadenie, nemocnica Aretaeio, integrovalo tiež riešenie digitálnej laboratórnej testovacej peňaženky.

Spoločnosť VeChain, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018, tvrdí, že umožňuje bezpečnú správu životného cyklu produktu zameraním na dodávateľský reťazec a protokoly internetu vecí. Projekt získal silnú podporu z rôznych úrovní čínskej vlády a nadviazal partnerstvá okrem iného s spoločnosťami Walmart, BMW a LVMH.

Kryptomena VeChain, VET, získala podľa CoinMarketCap viac ako 56% za posledný týždeň. V súčasnosti je na 20. mieste z hľadiska celkovej trhovej kapitalizácie s hodnotou približne 1,95 miliárd dolárov.

 
 
 

Zdroj:www.cointelegraph.com

 

Populárne články:

Spoločnosť Stripe, ktorá podporuje kryptomeny, zvažuje verejnú ponuku

V roku 2021 získala spoločnosť Stripe od skupiny investorov 600 miliónov dolárov pri ocenení 95 miliárd dolárov, čím sa stala …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Cena Bitcoinu sa blíži k 23 000 USD a dosahuje nové 5-mesačné maximum

Bitcoin nie je ďaleko od opätovného získania svojho 200-týždňového kĺzavého priemeru, ale obchodníci sú stále veľmi podozrievaví voči býčej cenovej akcii …
Čítať Viac

Predaj NFT v roku 2022 prekročil 101 miliónov

. Nedávna správa spoločnosti DappRadar odhalila, že za posledný rok NFT a decentralizované aplikácie zamerané na hry konkurovali DeFi DApps …
Čítať Viac
/ / Zaujímavosti

Loading...

Produkty: