Uverejnené Vložiť komentár

3 dôkazy toho, že ďalší Bitcoin bullrun je za rohom!

5 Znakov toho, že Bitcoin bullrun je opäť TU
5 Znakov toho, že Bitcoin bullrun je opäť TU
Filters Sort results
Reset Apply
15x Prečo do Kryptomien Neinvestovať ANI CENT!
+ 15x Prečo Áno
(aj) Kruté Závery zo 4 Rokov Nášho Investovania.

Najvyšší týždenný rast od júla 2020

Bitcoin zaznamenal minulý týždeň rast o 6,95% (z 10 804 na 11 555 dolárov). Ide tak o najvýkonnejší týždeň od júla 2020, čo na trhu naznačuje silnú rastovú náladu. To potvrdzujú aj čísla.

Podľa údajov od TheTie, analytickej platformy pre kryptomeny, dosiahol Bitcoin denné sentiment skóre 62,4. Platforma TheTie meria sentiment (náladu) užívateľov na sociálnej siete Twitter podľa ich komentárov a tweetov. Skóre nad 50 bodov znamená pozitívne očakávania pre rast trhu Bitcoinu.

#2 Aktivita blockchainu zodpovedá sentimentu

Údaje zo siete Blockchain sa s pozitívnym sentimentom zhodujú. Počet transakcií v sieti totiž rastie. A podľa analytika Willyho Wooa ale cena na tieto údaje reaguje až oneskorene. Willy hovorí:

„Aktivitu investorov môžeme vnímať podľa aktivity v Blockchaine danej kryptomeny. Keď sa zvyšuje objem transakcií, znamená to, že sa kryptomeny medzi užívateľmi vymieňajú alebo dochádza k nákupom / predajom. Detaily nevidíme, no vidíme, že dochádza k aktivite investorov.“

Filters Sort results
Reset Apply
Ako a Kde nakúpiť Bitcoin Už za 1€?
+ Kam ho bezpečne uložiť?
Presný NÁVOD Krok-za-Krokom (zaberie ti 16 minút)

#3 DeFi


V roku 2020 hraje DeFi sektor kľúčovú úlohu pri raste, ktorý na trhu posledné týždne pozorujeme, a to predovšetkým pri Etheree. Údaje z DeFi Pulse ukazujú, že celková hodnota uzamknutá v DeFi sa dostala už na 10,89 miliárd dolárov. Platforma Uniswap alokuje v De-Fi projektoch 2,6 miliárd dolárov, pričom objemy rastú.

Nástrahy pred ďalším rastom?

Aj keď viacero faktorov poukazuje na prichádzajúci bullish trh, treba poznamenať, že Bitcoin má toho veľa pred sebou (prekážky).

12 000$ zóna je silná support zóna, na ktorej mal Bitcoin stopku tento rok už trikrát. Zopakuje sa táto blokáda aj štvrtýkrát alebo hranicu prerazíme a pôjdeme nahor? S najväčšou pravdepodobnosťou prerazíme, otázne je len ako ľahko / ťažko. 

Prichádzajúce regulácie krypto / blockchain a De-Fi trhu sú pre trh takisto viac negatívnym, než pozitívnym impulzom.

Každopádne očakávania od Bitcoinu sú jasné. Pokoriť 12 000 dolárov a následne dosiahnuť prinajmenšom nové historické maximum ceny Bitcoinu do konca roka 2020 (20 000 USD + )

 

zdroj: cointelegraph.com

Pridaj komentár
Populárne články:

SWIFT spolupracuje so spoločnosťou Chainlink na projekte prevodu kryptomien

. Projekt prepojí sieť SWIFT s takmer každým blockchainom, aby umožnil tradičným finančným subjektom prístup k digitálnym a tradičným aktívam …
Čítať Viac

Ripple čakajú najpriaznivejšie fundamenty za posledné roky, čo sa ale stane s cenou XRP?

Zvyšovanie sadzieb Federálnym rezervným systémom pravdepodobne pokazí najpriaznivejšie fundamenty XRP za posledné roky.Cena Ripple (XRP) sa 19. septembra potácala medzi …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: