O nás

Zaujímajú Kryptomeny, no Nevieš Ako Nato?
Presne viem ako sa teraz Cítiš. Pred 4 rokmi som bol natom do bodky rovnako ako TY! Nedostatok Informácií, Nevieš, Kde, Čo Ako. To všetko trvalo najmenej 1 rok, kým sme sa nenazbierali vlastné skúsenosti. Vieš aký je ale rozdiel medzi dneškom a rokom 2016, kedy sme začínali my? TY už dnes nemusíš skúšať a učiť sa na vlastných CHYBÁCH.

Presne preto vznikol portál Expert Na Kryptomeny. Z 2 hlavných dôvodov:

1, Každý člen nášho týmu si osobne zažil tie trpké – prvé mesiace v Kryptomenách.
Bez dostatku informácií, znalostí a skúsenosti o tom, čo skutočne v Kryptomenách zarába a čo nie. To všetko vyústilo do stavu, kedy aj napriek tomu, že kryptomeny rástli, ja osobne som v Kryptomenách počas prvých 3-mesiacov prerobili cez 430€.

Ako je to možné? NEZNALOSŤ trhu, NEVEDOMOSŤ a bežné ZAČIATOČNÍCKE CHYBY! Moji kolegovci ale aj všetci kamaráti z okolia na tom neboli odlišne.

 

2, Cieľ: Ukázať správnu cestu začiatočníkom – BEZ CHÝB.
Po vlastných, vyše 3-ročných skúsenostiach na tomto trhu a neustálym opakujúcim sa otázkam zo strany začínajúcich Krypto-nadšencov, sme sa rozhodli vytvoriť vzdelávací Kurz zameraný výlučne na ZAČIATOČNÍKOV.

Urobiť chybu vo futbale znamená dostať gól, no pri investovaní ide o peniaze. TVOJE PENIAZE

 

Za každú jednu chybu draho zaplatíš.
93% začiatočníkov dnes stále v prvých mesiacoch za tieto chyby draho platí. Existujú stovky postupov, spôsobov a možností ako s Kryptomenami začať, no len zopár z nich vedie k dlhodobým ziskom.

 

Ide o veľmi presnú postupnosť krokov.
Od výberu tej správnej burzy, zvolenie správnej stratégie obchodovania, nákup tých správnych kryptomien v správny čas, ich bezpečné uloženie, zabezpečenie účtov a desiatky ďalších zložiek.

 

Presne preto sme sa rozhodli KryptoKurzu venovať mesiace času. Aby začiatočník nemusel skúšať, čo funguje, čo nie, ale práve naopak, aby robil už len to, čo je overené, čo sme za 3 roky odtestovali a to, čo v Kryptomenách ZARÁBA !

PS: Obsah, Informácie o KryptoKurze, Informácie zadarmo, aj pravidelné NOVINKY zo sveta Kryptomien zdieľame priamo v chatbote na Messengeri.

A v spoločnej FB skupine

   

Tím:

Zakladateľ: Dominik Džamba

+ Traja externý pracovníci, ktorí vykonávajú konzultačnú činnosť pre našich členov

O mne: Úspešný absolvent Ekonomickej Univerzity v Bratislave v odbore: Finance, Banking and Investment. Podnikateľ, Investor a Online marketér, ktorého pohltila alternatíva – Kryptomeny a ich prevratná technológia. Tomuto trhu sa aktívne venujem už 4. rok, no moje investičné portfólio sa okrem kryptomien a ich ťažby skladá z radu ďalších aktív z devízových, komoditných aj kapitálových trhov.V Kryptomenách som sa za to obdobie dokázal vyšplhať z vkladu 1000€ až na aktuálnu hodnotu portfólia v 5-ciferných číslach !!! To všetko vďaka našej TAJNEJ stratégii „obchodovania“, ktorá nám generuje zisky už 4. rok. Za tú dobu sme si v Kryptomenách prešli stovkami rôznych náročných situácií, dostali desiatky ponúk na investovanie do Kryptomien ale hlavne: Kvôli nedostatku informácii sme si všetko museli odskúšať na vlastnej koži, skúšať, robiť chyby a tým sa posúvať vpred! Len vďaka tomu sme prišli o nemalé peniaze, no zato získali neoceniteľné skúsenosti, ktoré teraz posúvame naším členom.


Populárne články:

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs verí, že regulácia kryptomien je nastavená na „veľký vývoj.“

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs verí, že regulácia kryptomien je nastavená na „veľký vývoj.“

Generálny riaditeľ spoločnosti Goldman Sachs David Solomon predpovedal „veľký vývoj“ v tom, ako americká vláda reguluje bitcoiny a ďalšie kryptomeny …
Čítať Viac

Bývalý generálny riaditeľ sa vzdal a neskôr bol prepustený!

Bývalý generálny riaditeľ spoločnosti BitMEX sa vzdal na Havaji a neskôr bol prepustený po zložení aukcie vo výške 10 miliónov …
Čítať Viac

Loading...

Produkty: